Dostarczamy rezultaty badań

 
 

Gromadzimy dokładne i istotne dane i wyniki, które pomogą Twojej Firmie pójść we właściwym kierunku.

 

W przeciwieństwie do konkurentów, Xtraplan oferuje kompletne rozwiązanie do raportowania, które jest niezbędne dla każdego handlowca, który chce rozwijać swoją działalność.

Dzięki XtraPlan wszystkie Twoje dane będą przechowywane w scentralizowanej lokalizacji, dzięki której za pomocą kilku kliknięć będziesz mógł łatwo uzyskać raporty o stanie magazynu, sprzedanych produktach i zadowoleniu klientów.

XtraPlan ma kompletne narzędzia do raportowania, które pomogą Ci lepiej zaplanować kampanie marketingowe,

śledzić najlepiej sprzedające się produkty, lub po prostu zachować dokładną listę inwentaryzacyjną magazynu.

Ponadto, badania satysfakcji klienta wyjaśnią potrzeby Twoich klientów i stopień zadowolenia z Twoich produktów i usług.

XtraPlan zapewnia wyszukaną platformę, która umożliwia Twojej Firmie przechwytywanie, utrzymywanie, śledzenie i analizowanie danych. Możesz łatwo uzyskać raporty o inwentaryzacji, sprzedanych produktach a także raporty o zadowoleniu klientów. Raporty te pozwolą Ci zaplanować kampanie marketingowe, śledzić najlepiej sprzedające się produkty etc.

XtraPlan zapewnia Twojej Firmie ankiety zadowolenia klienta, które pomogą Ci uzyskać opinie klientów i dowiedzieć się jakie są ich oczekiwania w stosunku do Twojej Firmy. Kwartalne badania zadowolenia klientów, w tym raporty, mogą pomóc w uzyskaniu cennych informacji od klientów, a tym samym skierować Firmy na właściwą drogę rozwoju.

 

RAPORTY ANALITYCZNE

XtraPlan zapewnia kompletne narzędzia analityczne, które pozwalają tworzyć i korygować skuteczne działania marketingowe.

ANKIETA ZADOWOLENIA KLIENTA

XtraPlan daje dostęp do rozbudowanych ankiet zadowolenia klientów. Poznaj opinie, oczekiwania i wrażenia klientów odnośnie z Twojej Firmy.

Uzyskaj opinie od swoich klientów

 

Kwartalne badania zadowolenia klientów, w tym raporty naukowe.

 

 

Prosty, użyteczny i skuteczny. Platforma XtraPlan to to, czego potrzebuje Twoja Firma.

 

BUDUJEMY KOMPONENTY

 

 

ZDOBYWAMY KLIENTÓW

 

 

ZARZĄDZAMY MARKETINGIEM

 

 

DOSTARCZAMY REZULTATY BADAŃ

 

loading