Zarządzamy marketingiem

 
 

Być zauważonym jest najważniejsze!

 

Budowanie zestawu cyfrowych narzędzi marketingowych to nie koniec procesu!

Wiemy, czego potrzebuje Twoja Firma, a nasza sprawdzona platforma sprawi, że Twój biznes zostanie zauważony.

Zapewniamy stworzenie i prowadzenie kampanii mailingowych, kuponowych i facebookowych, a także program lojalnościowy dla klientów.

Staniesz się także częścią naszej platformy cross marketingowej i będziesz promować swoje specjalne oferty, rabaty i wiele więcej!

Geo Aleja to bez wątpienia aplikacja, której bezwzględnie potrzebujesz!

Nasz system automatycznie powiadamia użytkowników Geo Aleja o specjalnych promocjach

w Twojej Firmie, generując nową sprzedaż i odwiedziny Twojej Firmy.

Nie tylko tworzymy cotygodniowe kampanie mailingowe, dzięki którym Twoi klienci są na bieżąco zapoznawani z Twoimi ofertami, ale także tworzymy kampanie kuponowe podobne do kampanii Groupon, skierowane do nowych klientów w Twojej okolicy. To narzędzie umożliwia Twojej Firmie nawiązanie kontaktu z nowymi klientami w sklepie internetowym oraz w lokalizacji stacjonarnej

Ponieważ utrzymanie klientów jest kluczem do sukcesu Twojej Firmy, dlatego celem naszego programu lojalnościowego jest pomoc w zarządzaniu relacjami z klientami i ich zatrzymywaniem. Uzyskasz możliwość bezpośredniego dostępu do wszystkich Twoich obecnych klientów dzięki czemu możesz ich przekierować ponownie za pomocą jednego kliknięcia przycisku, aby powrócili do Twojej Firmy

Dzięki naszemu zoptymalizowanemu i dobrze zaprojektowanemu mobilnemu sklepowi internetowemu, zapewniamy Twojej Firmie technologię, która pozwala klientom bezpiecznie kupować produkty na urządzeniach mobilnych za pomocą kilku kliknięć. Możesz promować produkty i usługi a także oferować rabaty dla użytkowników mobilnych

Promujemy Twoją Firmę na Geo Aleja, wirtualnym centrum handlowym online. Geo Aleja umożliwia konsumentom znajdującym się w promieniu 10 km od Twojej lokalizacji bezpośredni dostęp do Twoich produktów i usług. Geo Aleja zapewnia Twojej Firmie możliwość prezentowania promocji, kampanii kuponowych, specjalnych wyprzedaży, dzięki czemu lokalni klienci szukający okazji zainteresują się Twoją Firmą

 

KAMPANIA MAILINGOWA

XtraPlan poprzez kampanie mailingowe ponownie kieruje Twoich obecnych klientów do Ciebie, wysyłając cotygodniowe kampanie mailingowe, w celu zwiększenia sprzedaży, budowania marki i lojalności klientów.

KAMPANIA KUPONOWA

Dwa razy w miesiącu XtraPlan tworzy i wysyła kampanie mailingowe z kuponami rabatowymi do tysięcy klientów w okolicy Twojej Firmy.

KAMPANIA FACEBOOKOWA

Poprzez kampanie na Facebooku XtraPlan zwiększa ruch na Geo Aleja, gdzie lokalne firmy oferują kupony promocyjne i rabaty na swoje produkty i usługi.

CROSS MARKETING

Promujemy Twoją Firmę i jej oferty na Geo Aleja dla nowych klientów współpracując z innymi handlowcami, przy wykorzystaniu Cross-marketingu.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY KLIENTA

Nie ma lepszego sposobu na utrzymanie klientów niż kontakt z nimi na poziomie osobistym. Wysyłanie klientom specjalnych ofert w dniu urodzin na Geo Aleja, e-mailem lub po prostu nagradzanie ich dodatkowymi rabatami, gdy wrócą do Twojego sklepu, pomoże Ci nie tylko poprawić interakcje z klientami, ale także pozwali na bliższe kontakty z klientami, co przekłada się na większą sprzedaż! Dla Twojego komfortu wszystko odbywa się automatycznie.

Koszt pozyskania klienta w stosunku do utrzymanie klienta może wzrosnąć nawet do 700%

 

Po zbudowaniu cyfrowych komponentów i pozyskaniu klientów wdrażamy pełną kampanię marketingu cyfrowego, wykorzystując różnorodne narzędzia. Docieramy do aktualnej bazy klientów i potencjalnych nowych klientów.

 

 

Prosty, użyteczny i skuteczny. Platforma XtraPlan to to, czego potrzebuje Twoja Firma.

 

BUDUJEMY KOMPONENTY

 

 

ZDOBYWAMY KLIENTÓW

 

 

ZARZĄDZAMY MARKETINGIEM

 

 

DOSTARCZAMY REZULTATY BADAŃ

 

loading